Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
3.6.2026 v 14:20
#203838
No neni nekdy nad dedictvi, ja zdedila s autem taky vozik za auto, nasledne ho bracha uzemnil v garazi rozebranym traktorem, takze tam si uz stoji na nedostupnym miste skoro 10 let, technicka davno propadla a musim furt platit povinny ruceni, ktery taky porad zdrazujou, to se fakt vyplati