Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
3.6.2026 v 12:35
#203836
černej čaj
Treba i proto ze nekoho nevystehujes kvuli hamiznosti (
no tak o tom nemluvím vůbec, ale tak to je jasný, že to je Tvoje věc, mě to tak jen vyznělo, jaks to psala, že nespravedlivě. My se se ségrou v obou případech podělily půl napůl, já teda neřešila nějaký hrob, protože to je mi fučík, je to jen místo – pro mě k nepotřebě a k naprosto nesmyslnýmu placení něčeho, čehosi.
jo někdy to lepší je, Brtnik taky nic nedědil.Prostě se vzdá člověk dědictví a je to.