Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203836
PetraK

    černej čaj
    Treba i proto ze nekoho nevystehujes kvuli hamiznosti (
    no tak o tom nemluvím vůbec, ale tak to je jasný, že to je Tvoje věc, mě to tak jen vyznělo, jaks to psala, že nespravedlivě. My se se ségrou v obou případech podělily půl napůl, já teda neřešila nějaký hrob, protože to je mi fučík, je to jen místo – pro mě k nepotřebě a k naprosto nesmyslnýmu placení něčeho, čehosi.

    jo někdy to lepší je, Brtnik taky nic nedědil.Prostě se vzdá člověk dědictví a je to.