Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
3.6.2026 v 12:30
#203835
PetraK
Tatinek mel proste 2 auta osobni a 2 na firmu a vozik, tak na prepis sme to museli nejak rozdelit, 3 sou vraky a ctvrty dostane jeho partnerka.
Me to tak vyhovuje, na co vlastnit papirove neco, kde bych nemohla ani bydlet abi by to neslo prodat? Treba i proto ze nekoho nevystehujes kvuli hamiznosti (jako nekdo asi jo, ale ja takovou povahu nemam).
Lepsi s tim nemit nic spolecjyho ani ty starosti.
Staci ze mame cernou stavbu na zahradce bez pristupu od dedy. Ja rikam, lepsi je nikdy nic nededit.