Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203834
PetraK

    černej čaj
    jojo, my sme se dohodli v pohode na deleni majetku 1:10

    hm, tak to je fakt královský dělení teda. No, popravdě, kdybych na tohle kývla z té pozice deseti, tak si budu připadat dost blbě.

    Já se v těch vašich autech naprosto nevyznám, máte vozovej park jak státní instituce 😀
    sikovnaa destova ridicka
    jo, hotová dešťová víla 😀