Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
3.6.2026 v 12:03
#203834
černej čaj
jojo, my sme se dohodli v pohode na deleni majetku 1:10
hm, tak to je fakt královský dělení teda. No, popravdě, kdybych na tohle kývla z té pozice deseti, tak si budu připadat dost blbě.
Já se v těch vašich autech naprosto nevyznám, máte vozovej park jak státní instituce 😀
sikovnaa destova ridicka
jo, hotová dešťová víla 😀