Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
Petrs01
me baba na uradu rekla ze musime nahlasit ze ho nemame, takze evidentne s tim porad nejak operujou
PetraK
sikovnaa destova ridicka 🙂
jojo, my sme se dohodli v pohode na deleni majetku 1:10 😀 ale proste ja se o sebe postaram sama, celej zivot me rodice ucili ze co si sama nezajistim, to mit nebudu a tak nemam potrebu se o to nejak tahat, takze budu mit pulku zahradky a dve auta. octavkou jezdil tatinek s janou hodne, takze octavku sme se dohodli ze pak jane dame a transita na prahu srotiste si mozna necha muz, taky od listopadu stoji nepojizdnej v servisu a tatinek ho chtel spravit v lednu na technickou no pak uz sme ho neresili, kdyz tam parkoval zadarmo :D:D
maya
jojo, dekuju, budes hodna 🙂