Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
3.6.2026 v 6:50
#203831
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Tak dneska jela Éliška v dešti, to ještě úplně neznám, není to novum, ale běžná záležitost taky ne. Dojela jsem včas a řádně, tak sem ščastná 😀 A jsem ščastná i , že prší. doufám, že prší i Fifině??? a jiným vyprahlým oblastem.
ajé černej čaj – dědictví!! To je lahůdka a to je ještě dobrý, že se člověk se sourozencem dohodne, že nejsou tahanice tímhle směrem. My se ségrou taky dohodly, to bylo fajn.