Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
3.6.2026 v 5:52
#203829
Maya
To sem se upsala, proste to se psem:D ja mam hlavu jak tri hlavy ted:D
Jj, prave chceme taky na ten najezd do 5000km.
Jinak nemame velkej technicak k zadnymu autu, takze asi napred zavolam na urad a zeptam se jak se to resi, jestli napred se musi na evidencku pro vystaveni toho duplikatu a pak na urad nebo jak…
V tech povinnych rucenich je rozdil i 3000 rocne, masakr.