Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203829
cernej caj

    Maya
    To sem se upsala, proste to se psem:D ja mam hlavu jak tri hlavy ted:D

    Jj, prave chceme taky na ten najezd do 5000km.
    Jinak nemame velkej technicak k zadnymu autu, takze asi napred zavolam na urad a zeptam se jak se to resi, jestli napred se musi na evidencku pro vystaveni toho duplikatu a pak na urad nebo jak…

    V tech povinnych rucenich je rozdil i 3000 rocne, masakr.