Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203826
cernej caj

    Kimi
    Ty pady sou fakt blby no:(

    Dneska ofiko papir z desictvi takze jedno auto mam od zitra pojistene a pojedeme ho prepsat, tranzit nema technicnkou, je nepojizdenj, pojistka levna jen vuci nafoceni tachecu, to nemame jak takze odkladame…

    Achjo hromada drbani s tim bude…