Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
2.6.2026 v 13:28
#203823
. A zkus k nim přijet, že si ho vezmeš do paneláku v Praze.
ále tohle bych nechala až na místo, protože třeba Bubinka podlé útulku v Tróji nesnášela cizí feny….ahá a proto byla šéfem celý party, dokázala sjednat pořádek mezi hádajícíma se foxlema jediným postojem a pohledem.