Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
2.6.2026 v 13:25
#203822
Petrs01 – havarijko.
Já jsem hodně cestovala svým autem služebně, a to havarijko muselo být, tak jsem u toho tak nějak zůstala.