Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
2.6.2026 v 10:58
#203809
Hm……….. velikost akorát, aby se to vešlo na spaní do Volvíčka, nějaký problémky tam taky jsou……… tak já to vidím, jako vhodného kandidáta.
https://www.pesweb.cz/psi-k-adopci/grizzly-ze-strakateho-dvorku
a původní majitele má naprostý ignoranty, to sem se zas rozčíla: