Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203807
Petrs01

    havarijko

    Tak tohle zas neplatím já, bo kupuju auta v ceně 1-3 let havarijka 😆.
    Další položka, na které se starým autem ušetřím – když ho něžně omlátím, oprava se vejde do roční ceny. Když udělám totálku, pokrčím ramínkem a koupím jiné. Když to budu dělat často, pojišťovna mi stejně napálí cenu nebo rovnou odmítne.