Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
2.6.2026 v 10:39
#203807
havarijko
Tak tohle zas neplatím já, bo kupuju auta v ceně 1-3 let havarijka 😆.
Další položka, na které se starým autem ušetřím – když ho něžně omlátím, oprava se vejde do roční ceny. Když udělám totálku, pokrčím ramínkem a koupím jiné. Když to budu dělat často, pojišťovna mi stejně napálí cenu nebo rovnou odmítne.