Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
2.6.2026 v 8:55
#203801
Cernejcaj
No nevim, je to sice uz par let, ale kdyz nam ohorela linka a mikrovlnka od uterky u sporaku, tak proste prijel pojistovak, to nafotil a nikdo zadnej doklad nechtel, ani od ty mikrovlny, ani od linky a zaplatili docela dost