Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
2.6.2026 v 8:36
#203798
Petrs01
no přesně, to by pak veškerý pojišťování nedávalo smysl, protože kdyby se fakt něco stalo, zůstaneš i bez oblečení apod. Jasně, pojišťovny hrajou betla, to bez debat, ale prostě záleží i na tom, jak si pojistku nastavím, na jakou výši, jaké podmínky….