Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
2.6.2026 v 5:05
#203784
Fifi
Sikovnaaa bezovwj sirup je skvelej:)
Ja spala v brne vcera a muz ze to nejak ppresil, wl ze bezi a ze jeste dneska kluci prijdou to nejak dospravit.
Kimi
Tak snad se to brzo zahoji.
Me ty natazene vazy boli uz 4.tyden a lepsi se to hrozne pomalicku