Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203780
Fifi

    Hlasim, ze u nas naprselo 13 mm. Kdyby to bylo 4x tolik, nezlobila bych se. Jen to zasycelo, ale aspon neco.
    Kimi, copak synek provadel?
    Cernej caj
    To je pitomy s tou strechou, snad se to povede co nejdriv poladit, at vam tam netece.