Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
1.6.2026 v 18:09
#203780
Hlasim, ze u nas naprselo 13 mm. Kdyby to bylo 4x tolik, nezlobila bych se. Jen to zasycelo, ale aspon neco.
Kimi, copak synek provadel?
Cernej caj
To je pitomy s tou strechou, snad se to povede co nejdriv poladit, at vam tam netece.