Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203771
Kimi

    PetraK – jak je?
    Nic moc, o víkendu venčící kamarádky nemohly, tak jsem musela sama, ledviny asi moc nadšené nebyly, ale ono se to střídá, i když se snažím být v klidu. Syn si o víkendu způsobil úraz – vazy v rameni, takže mi nemůže pomáhat, ale mám fajn sousedy a kamarádky, tak snad na posekání trávníku a odvoz na kontrolu do špitálu někoho seženu. 😏🙄