Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
1.6.2026 v 10:12
#203769
PetraK
Nevim, tohle byly fakt chomace jak nejaky chaluhy u more, nikdy driv to tady nebylo a bylo to podel celeho dlouheho brehu
Za tim ta voda uplne normalni cista a vubec ne zelena, takze odebrat vodu nekde kde to neni, tak je voda nejspis taky ok