Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
1.6.2026 v 9:43
#203767
Maya
no fuj!!! Ty vado, to je echtgoldhnus. No ale tohle na Lipně třeba asi nebude? Tam říkali, že voda ok. Ale padlo prý to, že psi mohli být uřícení.