Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
1.6.2026 v 6:40
#203745
Fifi
Fuuj ale tak dobry zw jsi to z ucha dostala. Bez strikacky by se to provadelo blbejc ze…
V noci muzes spat s tenkou celenjou tou sportovblni treba.. ale jako deti ans strasili ze skgor vleze donucha a kdyz ho vidim hned si na to vzpomenu:)
Ale ze se neboji i doma, jen ven nechce… ale tak snad si to sedne