Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
31.5.2026 v 21:57
#203739
ranní návštěva V Dobročkovicích u zákaznice-krmení,česání,mazlení-hodina a půl u koní,bez svezení,ale to nevadí,
jen pejsci byly tento víkend ošizení na vycházkách-měly pidi venčení+dnes trochu cvičení na dvoře…ale s paní jsme se domlouvaly 4 měsíce…a včera byla Miuška,tam to taky domluvit je těžký-míjíme se směnama,takže oboje vyšlo před prací…
