Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203737
PetraK

    . Dneska jsem smikala bezovy kvety na sirupa a byla jsem extremne ve strehu.

    no se nedivim. Ale! Třikrát a dost?? TAkže předpokládám, žes sis to už vybrala. Každopádně musí to být fakt pěkně, pěkně hnusný! Aspoň, žes teď s tím rychle „vyběhla“