Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
31.5.2026 v 21:37
#203737
. Dneska jsem smikala bezovy kvety na sirupa a byla jsem extremne ve strehu.
no se nedivim. Ale! Třikrát a dost?? TAkže předpokládám, žes sis to už vybrala. Každopádně musí to být fakt pěkně, pěkně hnusný! Aspoň, žes teď s tím rychle „vyběhla“