Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
Tu zatim fakt ani kapka, uvidime zitra. Ficelo uz zase tri dny, zeme praska, i koprivy uz usychaji. Tech par merunek, ktery na strome neumrzly, uschnou.
Já znám jen jednoho člověka, kterýmu něco vletělo do ucha – moje máma a vypadalo to, pochopitelně, že jí z toho švihne – musí to být hnus hnusovatej. A dvakrát??? Ble.
Mne vlitla naka muska do ucha pred par rokama, ale to jsem v noci mela celovku a vrazdila jsem slimaky. Pak mi vlezl!!! do ucha mravenec ve stanu, to bylo nejhorsi, kdyz nevis, co tam mas a stracha ti to v hlave. No a v sobotu za bilyho dne ta posledni pidimuska, asi mi to karma vraci. Ze vrazdim mouchy v baraku. 😀 Taky neznam nikoho dalsiho, kteryho by to tak casto potkavalo (no, casto, je to treti pripad za poslednich asi 8 let). Musim rict, ze me to nebavi. Dneska jsem smikala bezovy kvety na sirupa a byla jsem extremne ve strehu. 🙂