Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
Raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
m
štááááááááááááááááááááááááááááááááááááájn
du spát, tak jdu říct dobrou noc, víkend byl náročný
Hele Fifijová!!
tu pršelo, myslela jsem na vás, ukazovalo to původně, že bude pršet víc, než celoplošně, tak zase fakt nic????
Jsem vcera mela zase zazitek
týýýýýýýýýý vado, to přece nemůžeš mít takovouhle smůlu??? Já znám jen jednoho člověka, kterýmu něco vletělo do ucha – moje máma a vypadalo to, pochopitelně, že jí z toho švihne – musí to být hnus hnusovatej. A dvakrát??? Ble.
Mirko – já myslím, že kočárek je vynikající řešení, vůbec bych nad tím nepřemýšlela. Kdyby to nevyšlo u vedoucí, tak vzkazuje Eliška, že se máš – páč ty na fakbůku jsi – infiltrovat do místní komunity matek, ty se rádi kočárků zbavují i za pár korun, když už je to několikrát posunutý kočárek,
Kimi -jak je?? Doufám, že se Ti daří se z toho vykřesat??