Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203716
Kimi

    PetroK, ráno jsem honem dojela do lékárny, naštěstí má u nás otevřeno i v sobotu dopoledne, koupila jsem si Stoptussin a průduškový čaj, v něm je těch bylinek vícero, kloktám Tantum Verde a do vody si dávám čerstvou mátu. Taky každé ráno polknu lžíci olivového oleje, bakterie ho nemají rády. Už mi ty neduhy lezou krkem a doufám, že ten průduškovej vypadne co nejdřív. 😏