Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 22:38
#203714
Mirko……..má Dafule dobrý léky? Má je v dobrým nasazení – mysím jestli je má dobře nadávkovaný.
Je mi víc než nad slunce jasný, že takováhle nemoc milovaný bytosti člověka pošle do…… na zem. Ale, když se to dá vychytat, mělo by to být dobrý, nebo ne? Je to hnusný, já vím … nebo…vím, spíš tuším,ale je mi jasný, že to člověka rozbije :-/