Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203713
PetraK

    och… mám mejdan

    jsem tím pádem v budapešti rok už nevím – 1990?? Byl to masakr. Cesta tam, stopětkou škodovkou 😀 😀 jeli jsme 90 km v hodině – muselo to být ovšem s kopce 😀 😀 . Všade kukuříce a pak DEPEŠMOOOOOOOOOOOOOD-

    NENÍ LEPŠÍ KAPELY a to říkám s vědomím že miluj Štajny.