Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 22:29
#203713
och… mám mejdan
jsem tím pádem v budapešti rok už nevím – 1990?? Byl to masakr. Cesta tam, stopětkou škodovkou 😀 😀 jeli jsme 90 km v hodině – muselo to být ovšem s kopce 😀 😀 . Všade kukuříce a pak DEPEŠMOOOOOOOOOOOOOD-
NENÍ LEPŠÍ KAPELY a to říkám s vědomím že miluj Štajny.