Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 21:47
#203711
Mirka D.
No Dafulka no…
jak moc špatně??
Hele je to za pár babek, třebas by to fungovalo? Kdyby ne, vrátíš to.Myslíš, že by vyskakovala??
Nebo to udělat jak píše Petrs
Kimi, 🙁 to se bojím, jestli sis nepořídila to, co já,ten pocit nemoci tam není. Pij hned tymián, mi pomáhá i acylpoš a ty ředkvičky vše je antivirový.