Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203711
PetraK

    Mirka D.
    No Dafulka no…
    jak moc špatně??
    Hele je to za pár babek, třebas by to fungovalo? Kdyby ne, vrátíš to.Myslíš, že by vyskakovala??
    Nebo to udělat jak píše Petrs

    Kimi, 🙁 to se bojím, jestli sis nepořídila to, co já,ten pocit nemoci tam není. Pij hned tymián, mi pomáhá i acylpoš a ty ředkvičky vše je antivirový.