Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 21:38
#203710
Aby toho nebylo málo, kromě ledvin se mi nějaký moribundus usadil v krku, nic mě nebolí, ale nemluvím normálně, spíš sípu. Doufám, že to přes víkend vykloktám a nebudu zas muset do ordinace, možná jsem to chytla, když jsem tam v úterý byla na kontrole.😏🤦♀️