Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 13:23
#203683
Cernejcaj
Budete mit peknej baracek s novou strechou
PetraK
No leharo uplne nebude neb sekam jeste dost za plotem, ale misto 4 hodin budu sekat jen dve a bez kose, protoze venku to beru jen s mulcovacem
A i min to tam roste, tak se nemusi tak casto jako na zahrade
Jako samo me napadlo poridit sekacku co to poseka i venku, ale bych se bala ji tam nechat bez dozoru na neoplocenym ze mi ji nekdo slohne a taky by se musela nechavat otevreno aby se mohla jet nabit, proste celkove nerealny, takze tam mi nebude zbejvat nic jineho nez to obehat sama