Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 13:13
#203680
No Dafulka no…no škoda,že to není vyšší,ale zase za ty prachy..třeba k rybníčku,bych seděla,čučela na vodu a pak by jsme capaly zpět..ale něco vyššího bych brala víc….