Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203680
MirkaD

    No Dafulka no…no škoda,že to není vyšší,ale zase za ty prachy..třeba k rybníčku,bych seděla,čučela na vodu a pak by jsme capaly zpět..ale něco vyššího bych brala víc….