Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 13:12
#203679
Zrovna když jsem si chtěla otevřít Zrzavce, drkla jsem do sklenky s vodou vedle počítače.🤦♀️ Naštěstí na klávesnici spadlo jen pár kapek, většina byla pod noťasem a na podlaze, takže zachráněno. Už se mi to jednou stalo, že to odnesla klávesnice a nouzově s pomocí fénu jsem si nepomohla a počítač jsem musela odnést do IT firmy k nápravě, pěkně prodražené pitíčko. No, snažím se dodržovat pitný režim…🙄