Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203679
Kimi

    Zrovna když jsem si chtěla otevřít Zrzavce, drkla jsem do sklenky s vodou vedle počítače.🤦‍♀️ Naštěstí na klávesnici spadlo jen pár kapek, většina byla pod noťasem a na podlaze, takže zachráněno. Už se mi to jednou stalo, že to odnesla klávesnice a nouzově s pomocí fénu jsem si nepomohla a počítač jsem musela odnést do IT firmy k nápravě, pěkně prodražené pitíčko. No, snažím se dodržovat pitný režim…🙄