Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 13:00
#203677
Mirka –
kočárek
Dafulka? 🙁
Hele napadlo mě kouknout na stránky Od Karla,kde se prodává zboží druhý kategorie, nebo jak to nazvat našla jsem tam tohle
Jako nevím, jaká kvalita a tak, je to jen nápad, když to nevyhoví,že třeba to není kompletní, není problém vrátit, nebo si to člověk nechá a on vrátí peníze, když je to třeba rozbitý.
no a hele co má v nabídce 😀
https://www.odkarla.cz/vyhrivana-vesta-techstuph-cerna-vel-l-nylon~p1430922
- Odpověď byla upravena před 1 týdnem a 1 dnem uživatelem PetraK.