Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 12:37
#203675
mám takovou prosbu dotaz-kdyby jste někdo věděl o kočárku s druhé ruky,dejte vědět-pochopitelně pro psa…
nechci kupovat nějaký drahý nový,protože ho mmoc nevyužiju,tady se to fakt moc nedá…ale něco do tisícovky bych brala,občas by se šikl….