Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203673
PetraK

    Maya
    takže teď místo dřiny budeš jen ležet na terase na lehátku a pít prosecco? 😀

    asi takhle- já bych pochopila,že nebude mít třeba nějaou malou součást, ale dokovačku a stříšku????????? no nic, no.

    Loki vyhloubil past na sekačku, když nemá soba 😀