Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 11:45
#203673
Maya
takže teď místo dřiny budeš jen ležet na terase na lehátku a pít prosecco? 😀
asi takhle- já bych pochopila,že nebude mít třeba nějaou malou součást, ale dokovačku a stříšku????????? no nic, no.
Loki vyhloubil past na sekačku, když nemá soba 😀