Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 11:33
#203672
Tak sekacka seka, prijel mladik asi dvacetilety, jlasika skleroza mladych, zapomnel zaplacenou strisku a stojanek na cisteni, tak se se s tim musel vratit jeste jednou
Ale nastavil vsechno, ono se to ovlada mobikem jako auticko na dalkovy ovladani a proste se tak objede zahrada
Loki asi rano stihl vyhrabat jednu diru, takze mame v protokolu zahrabat diry 😀