Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 10:24
#203671
Petrs01
, nad plnou miskou eště zdravej pes hlady nepošel. Nechceš – nežer, flákota jde do lednice a dostaneš ji příště.
přéééésně, von pak taky ten dotyčnej strávník venku ještě rád poslechne, protože pamlsky, že jo 😀