Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203670
PetraK

    7)

    a ATB jsi na to nedostala? Jinak já si docela lebedím s tím tymiánovým čajem. Je krásně nahořklej a nepotím se po něm :).

    já už s tím nikam nejdu. Když nebudu muset, Beru acylpoš – tem mi dělá dobře, nechám ho rozpustit v krku, aby to tam vydesinfikoval, piju ten tymián – dobrej, že jo? Ten mi taky dělá dobře a žeru ředkvičky. A dám tomu sajrajtu do držky! 😀

    Máma si ho k nám na zahradu takhle odložila
    nene??? nene??? bože to je otomilý mimineško! Vona má doma Bambiho???? Editííí, já sem úplně celá rozněžnělá!
    No asi vožere, to je fakt, ale ta výsada, že dělá školku!
    My takhle byli školka pro zajíčky.