Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203669
PetraK

    lomcuje to se mnou furt

    hmm, to je divný, taky jsem doufala, že už to šlo do kšá. Už je to strašně dlouho. bacila!

    Já si myslím,že jsem prostě přikoupila, fakt už to bylo šécko cajk. Jenže kolega se vrátil z dovči – letecký, že… na kanárech, s nějakým sajrajtem a šel do práce…… takže co myslíš? Asi to stejný co já. Lítá to nahoru dolů furt.