Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 10:18
#203668
pETRAk-A JO,TAK JÁ MYSLELA,ŽE DOBRÝ,NO TAK KAŠEL TRVÁ TAK MĚSÍC U MĚ U VIROZ TŘEBA…
jo, já taky myslela, že dobrý. Sem se nějako asi mýlila 😀 nikdy to takhle dlouho nemám. Jen jednou, kdysi, jsem si něco nabrala na koncíku a to jsem pak skončila nakonec po měsící s ATB. To doufám, že tentokrát takhle hrát nebudu.