Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203668
PetraK

    pETRAk-A JO,TAK JÁ MYSLELA,ŽE DOBRÝ,NO TAK KAŠEL TRVÁ TAK MĚSÍC U MĚ U VIROZ TŘEBA…

    jo, já taky myslela, že dobrý. Sem se nějako asi mýlila 😀 nikdy to takhle dlouho nemám. Jen jednou, kdysi, jsem si něco nabrala na koncíku a to jsem pak skončila nakonec po měsící s ATB. To doufám, že tentokrát takhle hrát nebudu.