Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 9:52
#203665
TO NEŽEROU
Pořiď si bígla, ten ti to slupne i s plechovkou. A nerozmazluj ty kravky tak strašně, nad plnou miskou eště zdravej pes hlady nepošel. Nechceš – nežer, flákota jde do lednice a dostaneš ji příště. Vyhodila jsem to? Příště dostaneš polovic a až když bude miska pravidelně vymetená, půjdou dávky pomalu nahoru. Podívej se kolik psů kde chcípá hlady a dámy se ofrňují!