Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203663
Milena z Prahy

    PetroK,
    a ATB jsi na to nedostala? Jinak já si docela lebedím s tím tymiánovým čajem. Je krásně nahořklej a nepotím se po něm :).

    Černej čaj
    Střecha pěkná a konečně vidím tu vaši nemovitost. Roztomilej řaďáček!

    A dodatek k dnešní hádance: Určit druh mláděte schopná nejsem, ale včera mi kamarádka poslala tuhle fotku. A píše: Máma si ho k nám na zahradu takhle odložila a chodí ho krmit. On mi pak ožere všechny kytky.

    Attachments: