Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 9:50
#203663
PetroK,
a ATB jsi na to nedostala? Jinak já si docela lebedím s tím tymiánovým čajem. Je krásně nahořklej a nepotím se po něm :).
Černej čaj
Střecha pěkná a konečně vidím tu vaši nemovitost. Roztomilej řaďáček!
A dodatek k dnešní hádance: Určit druh mláděte schopná nejsem, ale včera mi kamarádka poslala tuhle fotku. A píše: Máma si ho k nám na zahradu takhle odložila a chodí ho krmit. On mi pak ožere všechny kytky.
