Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203660
Petrs01

    lomcuje to se mnou furt

    hmm, to je divný, taky jsem doufala, že už to šlo do kšá. Už je to strašně dlouho. Hele, dej tomu svýmu tělu voraz. Jakože delší spánek i přes týden a hýbat se tak nějak rozumně – s ohařema jo, ale nesedřít se pak do padnutí. Ten spánek je nutnej, tělo musí někde nabrat sílu na zdolání bacila!