Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 9:47
#203660
lomcuje to se mnou furt
hmm, to je divný, taky jsem doufala, že už to šlo do kšá. Už je to strašně dlouho. Hele, dej tomu svýmu tělu voraz. Jakože delší spánek i přes týden a hýbat se tak nějak rozumně – s ohařema jo, ale nesedřít se pak do padnutí. Ten spánek je nutnej, tělo musí někde nabrat sílu na zdolání bacila!