Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 9:23
#203654
Mirka D.
Petře gratuluji k zažehnání choroby
který? Mně? Tak to je předčasný, lomcuje to se mnou furt, v pátek jsem to sice vymakala na chalupě, ale v úterý jsem na tom byla výrazně blbě zase. Nevím, co je to za sajrajt, ale kupříkladu nemůžu se smát, kašlat, neb to bolí a hrozí, že se znečistim 😀