Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203654
PetraK

    Mirka D.
    Petře gratuluji k zažehnání choroby
    který? Mně? Tak to je předčasný, lomcuje to se mnou furt, v pátek jsem to sice vymakala na chalupě, ale v úterý jsem na tom byla výrazně blbě zase. Nevím, co je to za sajrajt, ale kupříkladu nemůžu se smát, kašlat, neb to bolí a hrozí, že se znečistim 😀