Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203652
MirkaD

    mám být pozitivní,ale je toho v poslední době moc…
    takže ránko-vycházka s Dafi a Žerykem-na terase-Dafi do batohu-donést přes zahradu až k půlky cesty ke křížku,tam vytáhnout-dojít ke křížku-Žeryk zaválel sudy,Dafík se proběhla,donesla si pár metrů postroj,Žeryk srdíčko,a šly jsme dom
    doma potřebuju vysát/vytřít-a vyměnit pod klecí holkám plakáty-nosím si starý z práce-vyměním plakáty,ustelu klec,vysaju,vytírám-Žeryk leží těsně u sedačky-nemám sílu na 20minut debaty at jde vedle na koberec-a jak su blbá-tak na míček a piškotek-který by ho odvedly hned si nevzpomenu…tak ho tím mopem objedu-ze slovy-seru na to,stejně tady bude za chvílu bordel…
    ráno při pohledu v kuchyni-proč jsou tady furt 3 psi??když naši oficiálně jsou 2??

    jinak-soucítím hluboce s Kimi s jejími zdravotními trably-a držím pěsti dál!!!
    Čajíkovi držím palce při práci na střeše!!!!!
    Petře gratuluji k zažehnání choroby a přeji klidné pohodové cesty autem….
    Milce přeji aby porazila chorobu!!!!!