Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 8:22
#203651
Thielli
tak jurta ani náhodou, ponechám si Domeček, to by na mě bylo moc těsno. Já vždycky říkám, že pokud se v příštím životě narodím třeba jako Ind, budu mít od narození depréze, moje potřeba velkýho sociálního prostoru je hluboce vryta do mojí duše.