Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203651
PetraK

    Thielli
    tak jurta ani náhodou, ponechám si Domeček, to by na mě bylo moc těsno. Já vždycky říkám, že pokud se v příštím životě narodím třeba jako Ind, budu mít od narození depréze, moje potřeba velkýho sociálního prostoru je hluboce vryta do mojí duše.