Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 7:07
#203646
černej čaj
tak to je paráda, paráda. Ještě negratuluju, to až na závěr. To se Ti uleví /i finančně 😀 /, že je tohle hotový, co? Už nebudeš muset řešit jestli něco neodletí, jestli tam nezateče… paráda.