Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203642
Petrs01

    v jurtě kolem ohně

    Stačí šikovně umístěný byt v paneláku – co jsem v Praze, v podstatě jsem ještě netopila. Akorát za to stejně platím a nechtějte vědět jak je tam teď. Teda TEĎ je tam fajn, bo bylo celou noc všechno dokořán, ale večer tam bude megahnusně.