Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 6:50
#203642
v jurtě kolem ohně
Stačí šikovně umístěný byt v paneláku – co jsem v Praze, v podstatě jsem ještě netopila. Akorát za to stejně platím a nechtějte vědět jak je tam teď. Teda TEĎ je tam fajn, bo bylo celou noc všechno dokořán, ale večer tam bude megahnusně.