Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203641
PetraK

    , které jako by vylezly na K2. Já se teda tak cítím

    Jo! No a máš na to plné právo! Jsi statečná žena. Vidělas tady ten odkaz na to povídání, co dělat-nedělat na dálnici, když máš potíže, je tam i telefoun. A ten týpek fakt říká důležitý věcičky. Mně se dneska moc hezky jelo . U nás v lesích jsem teda musela trošku sešlápnout plyn, protože jsem dojela dvě auta, který si to prděli 79 km a na dálnici jsem musela hodně rychle zareagovat, když mi to tam někdo poslal na poslední chvíli, ale jinak hezký to bylo. Jsi šikovná, že ses do toho pustila a já Ti vystavuju Řád Zlatýho Startéru 😀