Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
29.5.2026 v 6:41
#203640
Fifi, také gratulace k dobrému bobku. Každý takový „nenález“ je radost. 🙂
Co se vyúčtování za teplo týká, navrhuji se hromadně sestěhovat se všemi psy, pár jich ještě přikoupit a strávit příští zimu v jurtě kolem ohně. Tam si všechno můžeme vykládat rovnou a nemusíme být online. Na jaře se zase rozejdeme.
A vyúčtování bude určitě lepší.