Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#203640
Thielli

    Fifi, také gratulace k dobrému bobku. Každý takový „nenález“ je radost. 🙂

    Co se vyúčtování za teplo týká, navrhuji se hromadně sestěhovat se všemi psy, pár jich ještě přikoupit a strávit příští zimu v jurtě kolem ohně. Tam si všechno můžeme vykládat rovnou a nemusíme být online. Na jaře se zase rozejdeme.
    A vyúčtování bude určitě lepší.